Görünüm:

Yorgan ve bu eşyadan doğan mesleki faaliyet olan yorgancılık tarihsel kültürümüz içinde önemli bir yer tutmaktadır. Yorgan eşya olarak kullanılmasının dışında merasim amaçlı kültürel bir anlama da sahiptir. Bugün için fabrikadan seri üretimle çıkabilse de, yorgancılık geleneksel bir zanaat olarak tarihimizde yerini almıştır. Pamuk türü tekstil ürünleriyle harmanlanarak soğuk kış aylarında bedenimizi ısıtmakta, hastalıklara karşı bir koruma sağlamaktadır. Yorgan uyku düzeninin ana materyallerinden biridir. Battaniye, nevresim, yastık, yatak örtüsü gibi ekipmanlarla iç içe durabilen evlerimizin ayrılmaz bir ürünüdür.

             Yorgan ürünleri farklı desen ve motifleri, dayanıklı tekstil kalitesinin yanı sıra estetik bir şıklığı da yansıtmaktadır. Ayrıca silikon özellikli yorganlar da söz konusu olup, kaliteli ürünler olmasının yanında dayanıklı bir ömre sahiptir. Bu yorganlar inceltilmiş dokusu sayesinde ideal beden ısısını sağlayabilmekte, böylece rahat bir uyku düzeni sağlamaktadır. Böylece uyku saatlerindeki dengesiz görüntüyü değiştirir. Yorgan ürünleri sade ve hoş görüntüsüyle uyku düzenimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

             Mikrofiber silikon, pamuklu, tek kişilik ve çift kişilik yorgan setleriyle herkes için ideal standartlar sunar. Mikrofiber kumaşa sahip yorganlarsa, iç dolgusu birinci sınıf kalite olup silikon elyaf niteliktedir. Ayrıca desenlerdeki şıklık yatak odasına güzel bir uyum sağlamaktadır. Yıkama talimatına uygun temizlendiğinde, uzun süre dayanıklılığından hiçbir şey kaybetmez. Çift kişilik veya tek kişilik set ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Ayrıca yorgana eşlik eden yastıklar da microfiber silikon yapısıyla dayanıklı bir üründür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.