Görünüm:

Yatak odalarında yatakları hem daha kullanışlı hale getiren hem de ev dekorasyonunu tamamlamaya yarayan uyku seti modelleri, hem yetişkin hem de çocuk odalarına özel olarak üretilmektedir. Kullanıcı özellikleri dışında, mevsime ya da ev dekorasyonuna göre de ürün seçmek ve satın almak mümkündür.

Uyku Seti Fiyatları

              Tek kişilik ve çift kişilik uyku seti ürünleri ile yatak odalarını ihtiyaç duyduğu ürünleri temin etmek gerekmektedir. Yatakların daha elverişli kullanılması adına setin tamamı yatak üzerinde bulundurulmalıdır. Farklı renk ve desen seçenekleri ile üretilen uyku setlerinde erkek ve kız çocukları için oldukça renkli ve hareketli ürünler bulunabilir. Kış mevsiminde kullanıcı için sıcak bir yatak oluşturacak, yaz mevsiminde ise terletmeyecek kumaşlarda ve niteliklerde uyku setleri oluşturulmaktadır.

             Uyku setlerinde hem kaliteli şekilde üretilmiş hem de fiyat bakımından ekonomik bir şekilde satılan ürünlere herkes ulaşabilir. Kolayca temizlenebilen ve kir tutmayan kumaşların kullanılması sayesinde yıkamak da kolay olacaktır. Sık sık nevresim değiştirme alışkanlığı olanlar için bu tür uyku setlerini kullanmak daha iyi bir tercihtir. Her yatak tipine göre bulunabilecek uyku setlerinde yorgan, yastık ve yatak yüzeyi için takımı tamamlayacak şekilde tasarımlar oluşturulmaktadır.

Uyku Seti Modelleri

             Ev tekstili modasına uyan modeller ile yatak odalarını herkes kendi tarzına uygun şekilde yenileyebilir. Hem yetişkinler hem de çocuklar için farklı modellerde satılan uyku setlerinin konforlu ve estetik kullanımı ile şimdi yatak odaları çok daha şık olacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.