Görünüm:

İç çamaşırı seçimi kadın veya erkekte, hatta çocuklarda da oldukça önemlidir. Hem cilde zarar vermeyecek kumaşlardan üretilen hem de içerisinde rahat edilebilecek iç çamaşırları seçilmelidir. Özellikle kadınların sütyen seçimleri oldukça önemlidir. Gündelik kullanımda veya özel günlerde rahatsız bir sütyen ile günü geçirmeyi hiçbir kadın istemez. Bu yüzden iç çamaşırı seçerken bazı noktalara dikkat etmek gerekir.

Kadınlar özellikle sütyen seçerken vücutlarını iyi tanımalıdırlar. Özellikle göğüs ölçülerini iyi bilmelidirler. Küçük göğüslere sahip olan kişiler seçimlerini destekli modellerden yana yapmalıdırlar. Daha büyük göğüslere sahip kişiler ise balen sütyen modellerini kullanmaktan kaçınmalıdırlar. Aynı zamanda çamaşırın kumaşı da oldukça önemli bir faktördür. Göğüsleri henüz yeni oluşmaya başlayan gençler ise sütyen takımı seçimlerinde oldukça titiz davranmalıdırlar. Göğüslerini çok sıkmayacak bedenlere yönelik seçim yapmalıdırlar. Her şeyden önce seçim yaparken cilde dost kumaşlardan üretilen ürünler seçilmelidir.

Kadınlar kimsenin görmeyeceğini bilse dahi iç çamaşırlarını takım olarak giymeyi daha çok severler. Bu yüzden seçimlerini daha çok sütyen takımı yönünde yapmaktadırlar. Eğer seçim bu yönde olacaksa mutlaka giyilen kıyafet ile uyumlu renkler seçilmelidir. Koyu renk kıyafetlerde açık renk sütyen seçimi kötü bir görüntü yaratırken, açık renk giysilerde ise takım olarak kötü bir görüntü oluşturmamak için daha da hassas davranılmalıdır.

Sütyen takımlarında ayrıca emziren kadınlar özel modeller de bulunmakta. Emzirme esnasında kolaylık sağlamaya yönelik üretilen modeller aynı zamanda göğüslerin deforme olmasının da önüne geçmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.