Görünüm:

Sütyen Çeşitleri Nelerdir?


Sütyen ler günümüzda her kadının tartışmasız en çok alışveriş yaptığı platformdur. Destekli, desteksiz, dikişsiz, toparlayıcı, straplez, kap, emzirme sütyeni gibi bir çok çeşitleri bulunmaktadır. Yani her bedene uyum sağlayan bir sütyen mutlaka vardır. Yeter ki vücüdumuzu iyi tanıyalım. Destekli sütyenler daha dik
göğüslere kavuşabilirsiniz. Yada desteksiz sütyenler vücudunuzu formda gösterebilirsiniz. Çeşit çok seçim sizin.

Toplayıcı Sütyenler

Toparlayıcı sütyenler büyük göğüslü bayanların kurtarıcısıdır. Tabiki toparlayıcı seçerkende dikkat edilmesi geren noktalar var. Her kadın güzeldir. Yeterki vücudunu tanıyabilsin. Yapılan araştırmalara göre yanlış sütyen seçimi en yaygın sorunlar arasındadır. Neyseki günümüzde kadınların imdadına yetişen toparlayıcı sütyen ler var. Bir çok çeşidide bulunmaktadır. Pamuklu olanların yanında dantelli ve şık olanlarıda mevcuttur. Kilolarınız güzelliğinize engel olmasın. Doğru sütyenle en güzel sizsiniz...

Kıyafet modellerinde olduğu gibi sütyen modellerinde de yeni ve farklı tasarımlar bayanların ilgisini çekiyor. Bayanlar her zaman kendini şık ve güzel hissetmeyi sever. Bu nedenle sadece kıyafetlerinizde değil aynı zamanda iç tasarımlarınızda da zevklerinize uygun seçimler yapmanız gerekir. Kullanabileceğiniz modeller sizi daha güzel hale getirebileceği gibi aynı zamanda vücut şeklinizin daha güzel görünmesine yardımcı olacaktır. Yeni sezon için hazırlanan iç kıyafetlerde danteller, şifon tüller ve pamuklu kumaşlar tercih ediliyor. Bu anlamda kullanım yerine göre belirleyebileceğiniz modellerle rahat ve şık tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Pek çok bayanın çok sevdiği dantel modeller bu anlamda ilk sırada yer alıyor.

Dantelli Sütyen Çeşitleri

Hazırlanan dantel iç giyim ve sütyen ürünleri günlük ya da abiye kıyafetler altında kullanılabilir. Kesim ve dikiş farkı ile farklı modeller hazırlanırken aynı zamanda farklı renk kombinleri ile zevklerinize hitap eden modeller de tercih edebilirsiniz. Günlük kullanım için dantelli bir tasarım kullanmak istiyorsanız kalıplı üst parçalar deneyebilirsiniz. Kalıplı modeller kıyafetinizin zarar görmesini engelleyeceği gibi üst bedeninin de toparlanmasına yardımcı olacaktır. Bunun dışında kalıpsız olarak kullanılabilecek modeller ise bedensiz seçimler için idealdir. Büyük ya da normal beden her bayanın kullanabileceği kalıpsız modeller iç çamaşır şıklığını da kullanmanızı sağlar. Bu tarz modelleri ikili parçalar halinde ya da kendi oluşturabileceğiniz kombinler halinde bulabilirsiniz.

Saten Sütyen Modellerinin Fiyatları Nelerdir?

Saten ve şifon tül kumaşlar da sütyen modellerinde oldukça sık kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Bu tarz modeller daha çok çeyiz setleri için uygun ve kullanışlı olan modellerdir. Hazırlanan tasarımlarda tek renk olarak tercih edebileceğiniz modelleri gecelik setleri şeklinde alabilirsiniz. Bunun dışında özel günlerinizde kullanabilir ya da hediye olarak tercih edebilirsiniz. Ancak şifon ve saten gibi kumaşlar daha hassas yapıya sahip olmaları nedeni ile sık kullanımlar için uygun değildir. Sık kullanabileceğiniz tasarımlar için daha çok pamuklu ve pamuklu saten karışımlı kumaşları tercih etmenizde yarar var. Hava alması nedeni ile cildiniz için de sağlıklı olan pamuklu kumaşlar günlük kıyafetlerinizin altında rahat ve cildinizin nefes almasını sağlayacak olan ürünler olacaktır. Daha fazla sütyen modellerini miraykaya.com satış mağazamızda inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.