Görünüm:

Yeni evlenmeye hazırlananlar ve yatak odasını yenilemek isteyenler için yatağınız muhteşem bir görüntü vermeye ne dersiniz. Yeni gelinlerin çeyizlerinde olmazsa olmazlardan biridir abiye pike takımı. Pike takımlarının en iyi yanı yatağınıza şık bir görüntü vermesidir. Özellikle yeni gelinlerin ilk zamanlarda kullandığı bir takım olacaktır. Yeni gelinlerin tatlı telaşı ve evini gezip görmek isteyenler misafirlerinize karşı yatağınızdaki abiye pike setleri ile şatafatlı ve düzenli bir görünüm vererek yatak odanızın daha canlı görünmesini sağlayacaksınız.

Pike Takımı Modelleri

              Sürekli düzenli bir görünüm vererek habersiz gelen misafirleriniz için kolay bir kaçış yolu. Hemen yatak örtüsünü çekerek yatağınızın dağınıklığını örtbas etmiş olursunuz. Çalışan bayanlar ve çocuklu bayanlar için büyük kolaylık. Yatak düzenlemek için ayıracağınız zamandan tasarruf edip kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz veya uykunuzu bölmeyip biraz daha uykunuzu alabilirsiniz. Özel günlerde kullanabileceğiniz ışıltılı pike takımları özellikle soft renklerle uykunuzu daha iyi alırsınız ve daha dinç uyanırsınız.

Pike Takımı Fiyatları

              Kullanımı kadar temizliği de çok kolay. Farklı renk seçenekleriyle mobilyalarınızla pike takımınızın uyumunu yakalayabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında sadece pike takımındaki pikeyi kullanarak ek bir şeyler almadan hem yatak örtüsü hem de üzerinizi örteceğiniz pike olarak kullanabilirsiniz. Pike takımlarının fiyatları piyasada oldukça yüksek miktarda olmasına rağmen sitemizde daha uygun ve kaliteli bir şekilde istediğiniz takımı kredi kartıyla ödeme, havale yaparak ödeme ve kapıda ödeme imkânıyla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.