Görünüm:
317,75 TL
270,08 TL
317,75 TL
270,08 TL

Evinizin en güzel bölümlerinden olan mutfak masa örtüleri yemek takımları size ve özel konuklarınıza özel farklı desenlerle üretilmiş tarzda harika yemek masaları için uygun ve kaliteli ürünleri ayağınıza getiren fırsatlarla dolu ürünlerle doludur. Farklı desen ve modelleri ile mutfak yemek masaları zevkinize göre satılmaktadır. İstediğiniz model ve renk seçeneği ile ürününüzü sipariş ederek ürüne sahip olabilirsiniz.

            İştahınızı kabartan sadece yemeğin lezzeti değil masanın düzeni ve masanın özenerek hazırlanmasıdır. Misafirleriniz için daha özenerek kuracağınız sofranızdan konuklarınız gözlerini alamayacak. Birbirinden şık ve güzel masa örtüsü modelleri ile masalarınızın daha güzel zengin ve harika görünüm kazanmasında etkilidir. Yemek masalarının vazgeçilmez ürünü mutfak masası örtü modelleri ile sofranız daha güzel görünüm kazanmaktadır. Boş örtüsüz bir masa güzel durmayacağı gibi özensiz ve gelişi güzel bir hava sergiler. Kolay yıkanabilen özelliği ile hem çabuk kurur hem de uzun ömürlü olarak masa örtüsü olarak kullanabileceğiniz şekilde üretilmiştir.

              Ailenizle birlikte keyifli yemekler için mutfak masaları ile özenle kurulan sofralarda ailece yemeğinizi yiyebilirsiniz. İstediğiniz model ve desenlerde herkesin zevkine uyan modeller bulunmaktadır. Siparişlerinizi vererek hemen en güzel masa örtülerini adresinize teslim alabilirsiniz. Kısa sürede teslim edilen ürünler hem ekonomik ve kullanışlı gipürlü ve fiyonklu model seçeneği ile isterseniz 9 taksitle ödeyerek ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Kolay kir tutmayan masa örtüleri ile yemek masalarınız da keyifli aile yemekleri ve davetler sizi bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.