Görünüm:

 www.miraykaya.com, içerisinde birçok kategorinin bulunduğu çok kapsamlı bir alışveriş sitesidir. İçerisinde birçok ürün kategorisi bulunan www.miraykaya.com sitesinin başlıca ürün skalası şu şekildedir; iç giyim, yatak odası, banyo, halı - kilim ve bebek ürünleri. Bu başlıklar kendi içerisinde de birçok ürün çeşidiyle her ihtiyacımıza cevap vermektedir. Evini yenilemek isteyenler, yeni çeyiz düzenler her ihtiyacınıza cevap veren binlerce ürün arasında mutlaka size hitap eden bir ürün bulacaksınız.

              Evimizin, şık sofralarımızın bir tamamlayıcısı olan birçok farklı renk ve desen de masa örtüsü seçeneğiyle de www.miraykaya.com size çok şık seçimler sunacak. Sitemizde bulunan onlarca çeşitten biri mutlaka size ve zevkinize hitap edecek. O lezzetli sofralarınız, sadece karnınızı doyurmakla kalmayacak, göz zevkinize de hitap ederek size bir görsel şölen sunacak. Sitemizde her zevke ve her bütçeye göre de masa örtüsü bulunmaktadır. Fiyatlarımız sürekli güncellenmekle beraber, ortalama 50 TL ile 200 TL arasında her bütçeye uygun ürünü bulmanız mümkün.

             Dilerseniz peçeteleriniz ile birlikte dertsiz masa örtüsü takımı alarak, inatçı lekeler dert olmaktan çıkabilir. Dertsiz masa örtüsü takımları leke tutmayan bir özelliğe sahiptir. Ayrıca bu leke tutmayan özelliğe ek olarak masa örtünüze dilerseniz şık gipürler de eşlik edebilir. Modellerimiz içinde runner bulunduran modellerimizde mevcut olmaktadır. Tamamen sizin özel tercih ve zevkinize göre tercihler de bulunabilirsiniz. Ayrıca ister günlük isterseniz de özel günleriniz için abiye modeller tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.