Görünüm:

Hamilelik döneminde bayanlar kendilerini biraz daha çekici, bebek için daha rahat ve farklı hissetmek ister. Bu özel dönem için üretilen lohusa gecelik modellerinde, çok farklı ürün seçeneklerine ulaşmak mümkündür. Hem bebeği daha çok rahat ettirecek hem de bu süreçte hamile bayanların da şık giyinebilmesini sağlayan lohusa gecelikler, eşler için de dikkat çekici özellikler taşır.

Sadece hamilelik döneminde değil, doğum sonrasında da bayanların giyebileceği lohusa gecelik ürünleri, erkek ve kız annelerine özel renk ve desenlerde hazırlanabilmektedir. Dar kesimler yerine daha bol kesim ve lastikli ürünler, göğüs kısmı açılabilen ve emzirme döneminde kolaylık sağlayan modeller, hamilelik döneminde bebeği sıkmayacak kumaşlar seçilir ve en iyi şekilde hazırlanır. Aksesuar detayları kesinlikle ağırlık yapmaz ve konforu engellemez. Cep bölümleri pratik bir kullanım alanı sunar.

Ayrıca mevsimsel özelliklere göre seçilen kumaşlar sayesinde üşüme ve terleme gibi durumlar da oluşmaz. Sağlıklı bir anne giyimi için lohusa gecelikler sıklıkla uzmanlar tarafından önerilmektedir. Anneler, bu dönemi bebekleri ile rahat bir şekilde geçirmelidir. Pijama gibi takım ve pantolon şeklinde üretilen modellerden ziyade, gecelikler ile anneler kendilerini daha rahat ve ev içerisinde de daha şık hissedecektir.

Birkaç ay süren lohusa döneminde, anneler artık giyimine daha çok dikkat etmektedir. Lohusa geceliklerde her annenin beğenisini kazanacak ve rahat ettirecek modellere ulaşmak mümkündür. Kaliteli ve ekonomik ürünler ile artık anneler de şıklıklarını ev içerisinde yaşayabilecek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.