Görünüm:

Jartiyer Nereden Alınır, Nasıl Giyilir, Fiyatları Ve Modelleri

Günlük ya da özel günlerde kullanımı tercih edilen jartiyer modelleri ya da takımları, günümüzde hem mağazalarda hem de online alışveriş sitelerinde rahatlıkla bulunabilmektedir. İç giyim mağazaları ve miraykaya.com en fazla alternatife sahip olan mağazalardır.

 İnternet üzerinden de güvenilir alışveriş sitelerinde, bilinen markaların e-ticaret sayfalarında rahatlıkla bulunabilir. Birbirinden iddialı ve hoş modellerin sergilendiği bu sayfalarda, kısa sürede alışveriş tamamlanarak da sahibi olunabilmektedir.

Oldukça fazla model seçeneği olmasından dolayı, net olarak fiyat söylemek doğru olmayacaktır. Ancak herkesin bütçesine uygun olabilecek jartiyer modeli bulmak mümkündür. Model ve özelliklerine göre değişkenlik gösteren fiyatlar olmasına rağmen, son derece sade ve teknik anlamda fazla özelliği olmayan jartiyer çeşitleri herkese hitap edecek şekildedir.

Bazı modelleri ya da takımları gelinlere özel tasarlanıyorken, bazıları ise günlük olarak herkesin kullanabileceği tasarımlara sahip olmaktadır. Bu yüzden de özel tasarımlarla günlük olarak kullanılabilecek olan modellerin aynı fiyatlarda olması mümkün olmayacaktır. Bunların yanı sıra takım ya da az parçaya sahip olan modellerde satışa sunulmaktadır. Böyle durumlarda da yine fiyatlar arasında oynamalar söz konusudur.

Eğer ki aksesuar alınmak isteniyorsa, bu detaylarda yine fiyat konusunda etken olan unsurlar olarak ortaya çıkmaktadır. Ancak her ne olursa olsun kişilerin zevkine, arayışına ve bütçesine uygun olan modeller ya da kombinasyonlar bulmak mümkün olmaktadır.

Kimi zaman biraz dolaşmak gerekli olsa da, kimi zaman çok daha kolay ve kısa sürede çözüm bulunabilmektedir. Ayrıca ödeme seçeneklerinin zenginliğiyle de oldukça alternatifli alışveriş yapılması da mümkün hale getirilmiştir. Böylece alışveriş miktarı düşünüleni aşmış olsa da, ödeme şekli biraz daha kolaylaşmaktadır. Bu tür imkanları sunan iç giyim mağazaları, online ya da mağaza olması fark etmeksizin daha fazla tercih edilmektedir.

 

Şüphesiz ki en seksi kadın iç giyim ürünlerinden biri jartiyer modelleridir. Birçok kadın gerek günlük yaşamında gerek ise yatak odasında daha fazla seksi olabilmek için jartiyer ürünlerini tercih etmektedirler. Fakat jartiyer nasıl giyilir sorusu halen birçok kadın için büyük bir soru işaretidir. Biz de bugünkü yazımızda jartiyer nasıl giyilir sorusuna cevap vermeye çalışırken jartiyer ile ilgili püf noktaları sizinle paylaşmaya çalışacağız.

Jartiyere kısacası çorapları dizin üst bölgesinde veya alt bölgesinde tutan bağlantılar olarak tanımlayabiliriz. Birçok kadın bunu gündelik yaşamları için tercih etse de seksiliği fazlasıyla ön plana çıkaran bir ürün olduğu için fantezi kullanımı da oldukça yaygındır. Jartiyerlerin çoğunda 2 ön 2 arka olmak üzere 4 stripe bulunur. Stripe ne diye soracak olacaksanız bu ürünlerin olmasındaki en önemli etken yani çoraplar ile yapılan bağlantılarda kullanılan araçtır. Ne tür jartiyer alırsanız alın yüksek ihtimal ile 4 stripe sizi karşılayacaktır.

 Bu ürünleri giymek için ise bir de çoraba ihtiyacımız var bu çorap çok kısa olmaması lazım yani kabul edilebilir uzunluk diz kapağınız 15-20 cm yukarısı civarlarıdır. Külotlu çorap ile jartiyer giyilmez bu nedenle kesinlikle bir diz üstü çoraba ihtiyacımız var. Bu standart bir çorap olabileceği gibi silikonlu bir çorapta olabilir. Örnek olarak soldaki görseldeki çorabı rahatlıkla verebiliriz.

Böyle bir çorapla çok daha seksi bir görünüm elde edebileceksiniz. İdeal çorabı da bulduğuma göre bir de birlikte kullanacağınız iç giyim ürünlerine değinelim. Klasik bir kadın iç giyim ürünü işinizi görebileceği gibi eğer fantazi bir gece için kombin yapıyorsanız ona göre bir g string modeli işinizi çok daha iyi görecektir. Jartiyerin altında duran bir g string oldukça seksi bir hal alabilir. Şimdi gelelim jartiyer nasıl giyilir sorusunun pratikteki işinizi kolaylaştıracak cevabına. İlk olarak çorabı giyiyoruz üzerine de jartiyerimizi giyiyoruz daha sonra ilk olarak arka stripeleri çoraba iliştiriyoruz.

Çorabın kalın bir yüzeyi var ve zorlanıyorsanız çorabı kalem vb ince uçlu bir şey ile delebilirsiniz bu delik sayesinde stripelerin uçları çoraptan daha rahat geçecek ve kolaylıkla giyebileceksiniz.

Arka bağlantıları çoraba taktıktan sonra aynı işlemi uygulayarak öndeki bağlantıları da çoraba takıyoruz. Takma işlemi bittikten sonra bol veya sıkı olacaktır bunu da ayarlamamız gerekiyor bunun için de stripelerden geçen jartiyer lastiğini nasıl ayarlamak istiyorsak yukarı veya aşağı doğru çekerek bolluğunu veya sıkılığını alıyoruz. Bu işlemi de tamamladıktan sonra artık ürünü rahatlıkla giymiş oluyoruz.

Jartiyer nasıl giyilir sorusuna cevap bulmaya çalıştık ve kadınların kafasındaki soru işaretlerinden birini daha bu yazımızda silmeye çalıştık. Gerek günlük yaşamınızda gerek ise partneriniz ile birlikte kullanabileceğiniz bu ürünleri gönül rahatlığıyla kullanırken harika dakikalar geçirebilirsiniz.  

Gizlilik ilkelerine uygun gönderi sağlayan ve kargo görevlisi dahi ürünün ne olduğu bilmeden tarafınıza ulaştıran tek firma miraykaya.com da sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.