Görünüm:

Her genç kız ortalama 10 - 12 yaşlarında ilk sütyenleri ile tanışmaktadırlar. Bu yaş ortalaması her genç kızımızda farklı da olsa, önemli olan bu aşama da genç kızlarımızın rahatlığı ve konforudur. Ne yazık ki piyasa da sütyenler çoğunlukla beden olarak gruplandırılmakta ve yaş grupları göz ardı edilmektedir. www.miraykaya.com bu sorunu da çözüme kavuşturmayı ilke edinerek genç kızlarımız için güzel bir adım atmış bulunmaktadır ve ilk sütyenim stoklarda hazır bulunmaktadır.

İlk sütyenim genç kızlarımızın hem rahatlığını hem de sağlığını düşünmektedir. Bedenlerine uymayan, rahatsız sütyenler onları gün içinde huzursuz ederken aynı zamanda sağlıklarını da olumsuz yönde etkileyecektir. Yanlış beden seçimi, göğüslerinde deformasyona yol açabilir, kalitesiz balenli sütyenler ise göğüs kafesimize batma yapabilir. Arkası sıkan ve küçük gelen bir sütyen tüm günümüzün kötü geçmesine sebep olabilir. Bu yüzden ilk sütyenler çok büyük önem taşımaktadırlar. Dilediğiniz yaş grubunu seçeneklerden işaretleyerek kolayca satın alabilirsiniz. Bedeninizi bilmiyorsanız da endişelenmeyin.

Ürün sayfasında bedenlerin hemen yanındaki beden tablosunu inceleyebilir, kendi ölçülerinizle sitede ki ölçüleri karşılaştırabilir ve doğru bedeni kolayca bulabilirsiniz. Üstelik ilk sütyenim piyasadaki klasik sütyenlerde farklı olarak üretilir. Desenleri, baskıları tamamen yaşınıza hitap eden şekillerde üretilmektedir. Kullanılan kumaş kalitesi cildimizle dost olmakla beraber www.miraykaya.com adresinden alacağımız ilk sütyenim balensiz üretildiğinden dolayı genç kızlarımıza rahatsızlık verme ihtimalide bulunmamaktadır. Tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret ederek iç çamaşırı kategorisinden ilk sütyenimizi uygun bedende seçmek ve sipariş vermek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.