Görünüm:

İç giyim pijama, gecelik, vücut çorabı, jartiyer, korse, sütyen takımı, külot gibi farklı kategorileri içinde barındırır. Çeşitli ürünler de bu kategorinin içerisinde yer alır. Her amaca ve kullanıma uygun ürünleri burada rahatlıkla bulabilirsiniz. Pijama modelleri askılı, uzun kollu, şortlu olarak çeşitlilik gösterir. Aynı zamanda elbise ve etek takımları da bu bölümde yer almaktadır. Ayrıca hamileler için çeşitli iç giyim ürünleri de burada bulunur.

Bayan İç Giyim

Kaliteli pijama takımları arasından istediğiniz model de ve yapıda olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Gecelikler arasında isterseniz fantezi gecelikler seçerek farklı bir seçimde bulunabilir, isterseniz daha sade transparan gecelikler ya da daha düz elbise gecelikler tercih edebilirsiniz. Vücut çorabı arıyorsanız istediğiniz renk ve modelde vücut çorabını iç giyim kategorisi içinde bulabilirsiniz. Vücut çorapları dantelli, transparan ve lazer kesim gibi modellerle sizlere sunulmaktadır. Vücut toparlayıcı, basen toplayıcı korseleri de yine bu kategoride bulabilirsiniz. Her göğüs tipi farklılık göstermektedir. Bu sebeple tüm tiplere uygun modellerde sütyenlere, sütyen takımlarına iç giyim kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Kadın İç Giyim

 Saydığımız tüm ürünler ve daha fazlası cazip fiyatlarla sitede yer almaktadır. Çeşitli renk, beden, model seçenekleri bulunur. Ürünlerin geniş bir renk skalası bulunmaktadır. Ürünler kaliteli kumaşları sayesinde uzun süreli kullanımlar için uygunluk gösterir. Ürünlerin fiyatları da caziptir ve kolay satın alınabilir. İç giyim kategorisinde çeşitlilik ve ihtiyaca uygunluk çok önemlidir. İhtiyacınız olan tüm iç giyim ürünlerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Büyük Beden İç Giyim Nasıl Seçilir?

Büyük beden kıyafet aramak için uğraşan pek çok bayanın sorunlarından bir tanesi de büyük beden iç giyim modelleri bulmaktır. Ancak günümüzde artık daha fazla model üretilmesi hem daha farklı modellerin bulunmasını kolay hale getirdi hem de her bedene göre farklı tasarımlar bulmayı kolay hale getirdi. Bu anlamda hazırlanan iç tasarımlarda esnek bedenler kullanıldığı için büyük beden kullanıyor olsanız da sevdiğiniz bir iç giyim tercih edebiliyorsunuz. Elbette sizi daha ince gösterecek bir model için bazı püf noktalarına dikkat etmenizde yarar var. Bu noktalara dikkat ederek siz de daha ince görünebilirsiniz

Büyük beden kullanan bayanların öncelikle vücut şeklini tanıması gerekir. Eğer üst bedeniniz geniş ve daha küçük göstermek istiyorsanız yapmanız gereken şey toparlayıcı ürünleri kullanmak. Bu tarz iç giyim modellerinde dikişsiz olarak kullanabileceğiniz üstler bulunduğu için günlük yaşamda rahat edebileceğiniz aynı zamanda göğüs ölçülerinizi daha küçük gösterecek modeller bulabilirsiniz. Aynı şekilde kalıplı üstler kullanarak da üst bedeni küçültebilirsiniz. Ancak bu tarz modellerde genel olarak kendi bedeninizde modelleri kullanmanızda yarar vardır. Ayrıca seçtiğiniz modelin çok fazla detaylı olmaması, düz ve sade bir kumaştan hazırlanmış olması kabarık görüntünün de engellenmesine yardımcı olur. Günlük hayatta kullanabileceğiniz dikişsiz modeller, desteksiz üst tasarımlar bu anlamda son derece kullanışlı olacağı için tercih edilebilir. Renk seçimini de kullandığınız kıyafetlere uygun olarak belirleyebilirsiniz.

Büyük beden kullanırken alt bedeni geniş olan bayanların ise daha farklı modeller tercih etmesi gerekir. Genelde alt beden ülkemizde en çok sorun olan bölgelerden bir tanesidir. Ancak kullanacağınız kıyafete göre kullanışlı bir tasarım tercih edebilirsiniz. Çok dar ya da bedeninize uygun olmayan bir iç giyim sizi olduğunuzdan daha kilolu hale getirebilir. Bunun yerine kendi bedeninize uygun olan sıkılaştırma özelliğine sahip tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra büyük beden kullanan bayanların en çok kullandığı tasarımlar arasında yer alan korseler de bu anlamda çok kullanışlı olacaktır. Toparlayıcı özelliğinin olmasının dışında hem tek parça olarak hem de kullanacağınız kıyafete uygun olarak bir seçim yapabilirsiniz.

Korse İle Daha İnce Bir Görüntü Sağlayın

Son yıllarda popüler olan korseli kıyafetler oldukça kullanışlı olabiliyor. Bunun yanı sıra her beden için kurtarıcı özelliğe de sahip olması nedeni ile hem günlük yaşamda hem de özel zamanlarda daha ince görünmenize de yardımcı olacaktır. Bu tarz kıyafetleri tercih etmek istediğinizde daha çok bir deden küçük tercih etmeniz gerekir. Korse sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özelliğe sahip olması nedeni ile hem vücut şeklinizin düzgün görünmesini hem de daha ince görünmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra günümüzdeki korse tasarımları daha rahat ve esnek olma özelliğine sahip olduğu için iç giyim sektöründe sıklıkla kullanabileceğiniz kıyafetler haline geldi.

Korse seçimi yaparken beden konusunda sorun yaşamamanız için bir beden küçük almanız yeterli olacaktır. Özellikle ince görünmek isteyen bayanların bir beden küçük tercih etmesi kıyafetlerinin üzerinde rahatsız olmadan kullanabilmesini sağlar. Kullandığınız etek ve elbise gibi kıyafetlerde küçük ve bölgesel korseleri kullanabilirsiniz. Etek korsesi olarak görebileceğiniz bu modeller özellikle bel ve basen bölgesini toparlamak için kullanılabilmektedir. Bu sayede bel bölgesindeki ve basen bölgesindeki fazla kiloları da saklamış olabilirsiniz. Bunun dışında kullanabileceğiniz tek parça korseler ise elbiselerinizin üzerinizde daha şık durmasını sağlayacaktır. Bedenin tamamını toparlamak için kullanılan tek parça modeller hem günlük kıyafetlerinizin altında hem de abiye elbiselerinizin altında kullanabileceğiniz iç giyim tarzınız olacaktır.

Korse kullanarak kıyafetlerinizin üzerinizde daha şık durmasını sağlayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz modelleri kendi beden ölçülerinize göre seçmeniz halinde hem rahat bir iç giyim modeli seçmiş olacak hem de vücut şeklinizi koruyabileceğiniz kıyafetler elde etmiş olacaksınız. Hazırlanan yeni nesil modeller aynı zamanda inceltici özelliğe sahip olduğu için zayıflamaya yardımcı olarak da kullanılabilir. Bu sayede her kıyafetinizi daha rahat kullanabilirsiniz. Korseler hem büyük beden kullanıcıları için hem de vücudunda sarkma olan insanlar için kullanışlıdır. Kıyafetlerinizde boşluk görüntüsünün oluşmaması, kıyafetlerinizin üzerinize oturması ve vücut şeklinizi orantılı olarak ortaya çıkarmak için vücut şeklinize uygun olan modelleri deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı renk seçeneklerinin bulunması nedeni ile kıyafetinizle uyumlu renkleri de tercih edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.