Görünüm:

Ev temizliği ve kişi temizliği için temizlik aksesuarlarından en önemlisi havlulardır. Pamuklu ve yumuşak dokusuyla ıslaklığı gideren bu ürünler her evde bulunmaktadır. Kullanım yerine göre farklı tarzları olan havluların kaliteli olanını tercih etmek gerekir. Miraykaya havluları, kaliteli havluların üretildiği, pazarlandığı bir havlu markasıdır. El havlusu, banyo havlusu, misafir havlusu olmak üzere farklı kullanım alanları olan havluların hayatımızın içinde çok büyük bir yeri vardır. Her sabah kalktığımızda elimize, yüzümüze temas eden havlularla adeta yeni güne merhaba deriz. Sıhhatin ve temizliğin en önemli vasıtalarından biri olan havlu, hayatımızda ve evimizde kendine büyük yer edinmiştir.

 Havlu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

            Bir temizlik aracı olan havluları alırken bazı kriterleri göz önünde bulundurmak gerekir. Evimize alacağımız havluların kullanım amacı farklı olabilir. Günlük kullanacağımız havlular ile misafirler için alacağımız havluları ayırabiliriz. Banyo havlusu ile lavabo havlusu farklıdır. Yine misafirler için banyo ve el havlusunu farklı alabiliriz. En çok tercih edilen renk beyaz olmasına rağmen farklı renklerde havlular alabilirsiniz. Beyaz kiri çabuk göstereceğinden koyu renkli havluları da tercih edebilirsiniz. Havluların pamuk kalitelisine ve yoğunluğuna da bakmak gerekir. Bazı havlular, el ve yüzü tahriş edici boyutta olabilmektedir. Bu nedenle hammaddesine ve kalitesine bakmak gerekir.

            Miraykaya, günlük yaşam ve misafirlere özel el ve banyo havlu çeşitleriyle sizlere kaliteli havluları sunmaktadır. Farklı işlemeli ve renk çeşitleriyle yüzlerce çeşit havluyu sitemizde bulabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.