Görünüm:

Yataklarımızın örtüsü geçmişte de günümüzde de çarşaflardır. Çarşaf almadan önce sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Birçok çarşaf çeşidi bulunmaktadır. Çarşaf takımlarının soğuk aylarda kalın türleri sıcak aylarda ise ince türleri tercih edilmelidir. Çarşafların kolay bozulmasından hoşlanmayanlar için ise lastikli çarşaf çeşitleri de bulunmaktadır.

            Ayrıca pamuk çarşaf takımları kullanılmalıdır çünkü diğer çarşaf türlerine göre daha sağlıklıdırlar. Kişiler kendi zevklerine göre renklerde çarşaf seçebilirler ayrıca ihtiyaca göre çift kişilik ya da tek kişilik çarşaf modelleri bulunmaktadır. Çarşaf alırken kumaşının hava geçirebilen ve nefes alabilen bir kumaş olması yararınıza olacaktır. Çarşaflarımızın uzun ömürlü olması için ise çamaşır suyu gibi kimyasalları çarşaflarımızdan uzak tutmalıyız ve ilk yıkama suyunu mutlaka ılık tercih etmeliyiz. Seçtiğiniz çarşaf açık renkli ise açık renklilerle yıkanmalıdır.

             Eğer seçtiğiniz çarşaf koyu renkli ise koyu renkli çamaşırlarla yıkanmalıdır. Pamuktan üretilmiş bir çarşaf tercih ederseniz diğer çarşaflara göre daha sağlıklı olduğu gibi aynı zamanda daha yumuşak bir yapıya sahip olur. Çarşafınızın desenini, modelini ya da rengini kendi zevkinize göre belirleyin unutmayın bir yatak odasının şıklığını tamamlayan en önemli şey yataktır bu yüzden çarşafta yatak odalarını süsleyen birer örtüdürler. Sadelik sevenler için düz ve tek renk modeller bulurken gösterişi sevenler için ise çiçek, geometrik ve birçok çeşitte desene sahip çarşaf takımları bulunmaktadır. Çarşaf rengini yatak odanıza uygun bir renk seçmekte şık bir görüntü olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.