Görünüm:

Bikini; kısa boyda iki parçadan oluşan kadınların severek ve beğenerek giydikleri mayo çeşitlerinden bir tanesidir.

             Bilindiği gibi yaz mevsimleri demek, kadınlar için bikini demektir. Yazın girmesi ile birlikte bayanlar tatile çıkmadan önce bikini arayışına girerler. Bikini çokluğu ve çeşitliliği fazla olması nedeniyle bayanların kafası bir hayli karışmaktadır. Çeşit çokluğu göze alınırsa, kadınlar nasıl bikini seçeceği konusunda karamsar kalıyorlar. Bikini modelleri, zaman geçtikçe modernleşerek tek düzelik yerine, altı ve üstü farklı modellerle kombinlenmektedir.

              Bikini; fiziği düzgün bayanların çıktığı günden beri vazgeçemediği mayo çeşitlerinden bir tanesidir. Bikininin kadınlara kazandırdığı avantaj vücutlarındaki kusurları örtmede yardımcı olmasıdır bu amaçla giymek isteyenler, bikinin alt ve üstünü doğru kombinlemesi gerekir. Koyu bir üst bikini ile açık renk alt bikiniyi kombinlenmesi durumunda göğüsler oldukça düzgün ve fit görünüm kazanacaktır. Kalçası büyük olan bayanlar ise, üstü açık bikini ile altı koyu bikiniyi kombinlemeleri durumunda kalçaları oldukça düzgün ve güzel gözükecektir.

             Bayanlar için oldukça kullanışlı ve gösterişli bikini modeli, straplez bikinidir. .Straplez bikiniler özellikle güneşlenirken bayanların vücutlarında askı izi yapmaması nedeni ile oldukça kaliteli bir üründür. Bu bikini modelleri küçük göğüslü kadınlar için doğru seçimdir. Çünkü straplez bikini modelleri bayanların göğüslerini daha büyük gösterdiği için büyük göğüslü kadınların üzerinde pek hoş gözükmemekte, göğüslerini olduğundan daha büyük göstermektedir. Bikini alırken vücut tipine göre doğu seçim yapmak vücut güzelliği açısından oldukça önemlidir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.