Görünüm:

Bebek Uyku Seti Ne İşe Yarar?

            Yorgan koruması ile bebeğinizin yorganının korunmasına yardımcı olur. Bu sayede herhangi bir kirlenme durumunda yorganı yıkamanıza gerek kalmaz. Sadece korumayı yıkamanız yeterli olacaktır. İçerisinde bulunan çarşafıyla bebeğinizin yatağının korunmasına yardımcı olur. Aynı şekilde yastık kılıfı ile de bebeğinizin her hangi bir kusma ya da terleme gibi durumlarında yastığı yıkamak yerine yastık kılıfına yıkayarak temizlemiş olursunuz.

Bebek Uyku Seti Faydaları

            Bebek uyku setini aldığınız zaman bebeğinizin yatağı ile ilgili olan bütün ihtiyaçları almış olursunuz. Neye gerek var diye düşünmekten kurtarır. Tek set halinde sizin bütün ihtiyaçlarınızı karşılar.

            Setin içerisinde bebeğinizin üşümemesi için bebeğinize uygun bir adet yorgan, bebeğinizin yorganını korumanız için bebeğinizin yorganına uygun boyutlarda bir adet yorgan koruması bulunmaktadır. Bebeğinizin yatağı için bir adet çarşaf bulunmaktadır. Bebeğinizin beşiğine bir adet beşik koruması bulunmaktadır. Bebeğinizin yastığını korumak amacıyla bir adet yastık kılıfı bulunmaktadır. Bebeğinizin yatağı için bir adet de kırlent bulunmaktadır. Zevkinize göre seçebileceğiniz değişik modelleri ve renkleri bulunmaktadır.

             Bebeğiniz ve bebeğinizin yatağı için gerekli olan her şey bu setin içerisinde bulunmaktadır. Tek set ile bütün ihtiyaçlarınızı giderebilmektesiniz. Tek tek aramanıza gerek kalmadan tek set haline hem bebeğiniz üşümesin hem siz bebeğinizin bütün yatak ihtiyaçlarını giderin. Bebek uyku seti kullanım olarak da çok faydalı bir üründür. Bebek uyku setleri hem çok faydalı hem de çok kullanışlı bir üründür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.