Görünüm:

Bebek ürünleri mutlaka bebeklerin hassas tenine uygun olarak üretilmelidir. Bebekler için özel olarak üretilmiş, kolay temizlenebilen, anti bakteriyel özelliklere sahip uyku setleri ve nevresim takımları kullanılmalıdır. Bu ürünler yumuşak dokusu ile bebeklerin rahat bir uyku uyuyabilmesini ve dinlenmesini sağlar. Yeni doğanların ve belli bir yaşa kadar bütün çocukların günlerinin büyük bir bölümünü yataklarında geçirdiği düşünüldüğünde bu konuda hassas olmak kaçınılmazdır.

            Sitemizde satışa sunulan bebek uyku setleri ve nevresimler sevimli kahramanları içerisinde barındıran desenlerle ve bebeklerin naif yapısına uygun renklerle tasarlanmıştır. Hem görsel olarak sevimli ve sıcak bir ortam yaratan hem de bebeğin güvenli bir şekilde saatlerini geçirebileceği bir alanı sağlayan ürünler yıkandığında solmayan renkleri ile de tercih edilmektedir.

            Kullanışlı bir şekilde tasarlanan bu ürünler dayanıklı yapıları ile de bebeklerin hareketli dünyasına uygundur. Üretiminde kullanılan malzemeler tamamen bebeklerin sağlık ve güvenliği göz önünde tutularak kullanılmıştır. Kesinlikle kanserojen madde veya herhangi bir zararlı madde içermez. Tamamen bebek sağlığı için onaylı malzemelerden üretilmiştir.

            Bebek uyku setleri yorgan, çarşaf, yorgan koruma, beşik koruma, yastık ve kırlentten oluşmaktadır. Bir bebek yatağı için ihtiyaç duyulan bütün ürünler bu setlerin içerisinde mevcuttur. Bebekler için özel olarak tasarlanmış bu ürünlerde bebeklerin hareket halinde iken takılabilecekleri veya kendilerini rahatsız edecek hiçbir parça bulunmamaktadır. Direk tenlerine temas etmesi halinde bile ipeksi dokusu ile bebeğin rahat etmesini sağlar.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.