Görünüm:

Kışın ve serin havalarda en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerden biri de battaniyelerdir. Yumuşak tüylerin üzerinde belki de soğuğu hiç hissetmeyiz. Yorgan ve çarşafların soğuğu direkt üzerine çekmesi sebebiyle bu ürünleri üstümüze örttüğümüzde belli bir süre vücudumuz daha çok üşümektedir.

             Battaniyeler ise tüylerin verdiği yumuşaklık duygusu ile vücuda temas edince soğukluk hissedilmemektedir. Miraykaya, her evde bulunması gereken battaniyeler için farklı modelleri size sunmaktadır. Yeni model battaniye çeşitleriyle yatak odanıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Piyasaya göre daha uygun fiyata alabileceğiniz birbirinden güzel onlarca çeşit battaniye sizi beklemektedir. İster kendi eviniz için isterseniz de hediyelik battaniyeler için tercih edebileceğiniz bir marka olan Miraykaya ile hemen tanışmalısınız.

  Nasıl Bir Battaniye Almalıyım?

            Günümüzde resim işlemeli battaniye modelleri de bulunmaktadır. Ayrıca tuttuğunuz takımın amblemini bulunduran battaniyeler de satılmaktadır. Bizim oralarda düğünlerde kız ve erkek tarafı için gelin veya damada çeyiz olarak battaniye götürülmekteydi. Yeni yuva kuracak bu kişilere takdim edilen bu hediye, evin yuva görünümü kazanmasına büyük vesile olmaktaydı. Her devir ayrı bir değeri olan battaniye, günümüzde de herkes tarafından satın alınmaktadır.

            Evin bir köşesinde önemli misafirlerini bekleyen battaniyeler, her ev için mutlaka bulunması gereken değerli eşyalardandır. Siz de kendi zevkinize göre sevdiğiniz bir renkten yumuşak bir battaniye alabilirsiniz. Kanepede uyuma alışkanlığı olanlar için en keyiflisi tabi ki de battaniyelerdir. Miray Kaya’yı ziyaret ederek farklı battaniye modellerini inceleyebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.