Görünüm:

Yatak koruyucu olarak kullanılan alez yatakların üzerine çarşaf olarak serilmektedir. Alezler yatakların kirlenmesini de önlemektedir. Ayrıca tuvalet problemi yaşayan çocuklar, yetişkin ve yaşlılar için alezler iyi bir koruyucudur. Çeşitli yatakların ebatlarına göre alezler bulunmaktadır. Sadece yataklar için değil aynı zamanda da yastıklar için alezler bulunur. Set halinde ya da tek olarak alez satın alabilirsiniz. Yatakların dışında ise yastık koruyucu olarak da alezler kullanılmaktadır.

             Tek kişilik, çift kişilik ve bebek yatakları için alezler bulunmaktadır. Sıvı geçirmezlerdir ve pamuklu çeşitleri de vardır. Bu koruyucular çamaşır makinesinde de kolaylıkla yıkanabilirler. Alezlerin üzerine ayrıca bir çarşaf kullanılmasına gerek yoktur. Çarşaf olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı kumaş özelliklerinde alezler bulunmaktadır. Pamuklu, polyester, micro fiber özellikleri bulunan alezleri tercihinize göre satın alabilirsiniz. Alezler sıvı geçirmezler bu sebeple rahatlıkla kullanılabilir. Sağlık açısından da kişilere kaliteli bir uyku sağlamaktadır.

             Ter, sıvı, kir gibi dış etkenlerden yatağınız alezler sayesinde kullanılmaktadır. Hijyenik ürünler arayanlar için özellikle tercih sebebidirler. Kapitone gibi farklı desen ve renklerde de alezler bulunur. Özellikle tatil beldelerinde alezler sıklıkla kullanılmaktadır. Hijyen açısından kullan at olarak da kullanılır. Bu sebeple oteller, pansiyonlar koruyucu olarak alez tercih ederler. Alez sayesinde yatakların ve yastıkların kullanım ömrü uzamaktadır. Alez ile yatağınızı koruyarak uzun yıllar sizler de kullanabilirsiniz. Çünkü yatak ve yastık ömrünü uzatmak için tavsiye edilen en etkili ürün olarak alezler gösterilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.